fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

II Międzynarodowe Targi Animacyjne & Biznesowe

Luty 9 - Luty 10

30zł – 600zł

Bilety

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1. Bilet Biały – 30 zł

Wejście na targi/bilet rodzinny

Przygotowany został dla osób, które chcą odwiedzić hale targową w dniu 10 lutego. Bilet to wejściówka na targi w tym dniu. Dzięki niemu będziecie mogli odwiedzić strefy targów oraz uczestniczyć w programie, konkursach i losowaniu nagród. Możliwość wykorzystania biletu również w postaci BILETU RODZINNEGO, czyli rodzic + dziecko (do 16 r.ż.).

2. Bilet Niebieski – 60 zł

Wejście na targi + 2 warsztaty

Przygotowany z myślą o animatorach czasu wolnego, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy. Bilet to wejściówka na targi oraz możliwość udziału w dwóch wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

3. Bilet Fuksja – 150 zł

Bilet VIP

Fuksja to bilet VIP, dla osób które chcą wziąć udział w dwóch dniach Międzynarodowych Targów Animacyjnych & Biznesowych. Wejście do strefy Biznes w dniu 9 lutego oraz wejściówka na teren targów i udział w trzech wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

4. Bilet grupowy – dla 20 osób – 300 zł

Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób. Cena biletu to jedyne 15 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

5. Bilet grupowy – dla 20 osób + warsztaty – 600 zł

Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób, oraz warsztaty. Cena biletu to jedyne 30 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadzamy możliwość udziału dzieci do 6 roku życia oraz seniorom powyżej 60 roku życia w Międzynarodowych Targach Animacyjnych i Biznesowych zupełnie za darmo!


Po zakupie PAMIĘTAJ!

  1. Wydrukuj otrzymany mailowo bilet
  2. Podpisz bilet swoim imieniem i nazwiskiem
  3. Zabierz bilet w dniu targów wraz ze swoim dowodem osobistym
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Szczegóły

Start:
Luty 9
Koniec:
Luty 10
Koszt:
30zł – 600zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Animator Center
Telefon:
+48 511 904 669
Email:
info@animatorcenter.com
Strona internetowa:
https://animatorcenter.com

Miejsce

Pałac Czeczotka
Świętej Anny 2
Kraków, Małopolskie 31-008 Polska
+ Google Map
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0