Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

II Międzynarodowe Targi Animacyjne & Biznesowe

9 lutego 2019 - 10 lutego 2019

30zł – 300zł

Bilety

1498 dostępnych
Bilet Biały30,00 Wejście na targi/bilet rodzinny Przygotowany został dla osób, które chcą odwiedzić hale targową w dniu 10 lutego. Bilet to wejściówka na targi w tym dniu. Dzięki niemu będziecie mogli odwiedzić strefy targów oraz uczestniczyć w programie, konkursach i losowaniu nagród. Możliwość wykorzystania biletu również w postaci BILETU RODZINNEGO, czyli rodzic + dziecko (do 16 r.ż.).

Please fill in all required fields

1496 dostępnych
Bilet Niebieski60,00 Wejście na targi + 2 warsztaty Przygotowany z myślą o animatorach czasu wolnego, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy. Bilet to wejściówka na targi oraz możliwość udziału w dwóch wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

Please fill in all required fields

1498 dostępnych
Bilet Fuksja150,00 Fuksja to bilet VIP, dla osób które chcą wziąć udział w dwóch dniach Międzynarodowych Targów Animacyjnych & Biznesowych. Wejście do strefy Biznes w dniu 9 lutego oraz wejściówka na teren targów i udział w trzech wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

Please fill in all required fields

1000 dostępnych
Bilet grupowy - dla 20 osób300,00 Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób. Cena biletu to jedyne 15 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

Please fill in all required fields

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PRZEDSPRZEDAŻ

1. Bilet Biały – 30 zł

Wejście na targi/bilet rodzinny

Przygotowany został dla osób, które chcą odwiedzić hale targową w dniu 10 lutego. Bilet to wejściówka na targi w tym dniu. Dzięki niemu będziecie mogli odwiedzić strefy targów oraz uczestniczyć w programie, konkursach i losowaniu nagród. Możliwość wykorzystania biletu również w postaci BILETU RODZINNEGO, czyli rodzic + dziecko (do 16 r.ż.).

2. Bilet Niebieski – 60 zł

Wejście na targi + 2 warsztaty

Przygotowany z myślą o animatorach czasu wolnego, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy. Bilet to wejściówka na targi oraz możliwość udziału w dwóch wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

3. Bilet Fuksja – 150 zł

Bilet VIP

Fuksja to bilet VIP, dla osób które chcą wziąć udział w dwóch dniach Międzynarodowych Targów Animacyjnych & Biznesowych. Wejście do strefy Biznes w dniu 9 lutego oraz wejściówka na teren targów i udział w trzech wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

4. Bilet grupowy – dla 20 osób – 300 zł

Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób. Cena biletu to jedyne 15 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadzamy możliwość udziału dzieci do 6 roku życia oraz seniorom powyżej 60 roku życia w Międzynarodowych Targach Animacyjnych i Biznesowych zupełnie za darmo!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Szczegóły

Start:
9 lutego 2019
Koniec:
10 lutego 2019
Koszt:
30zł – 300zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Animator Center
Telefon:
+48 511 904 669
Email:
info@animatorcenter.com
Strona internetowa:
https://animatorcenter.com

Miejsce

Pałac Czeczotka
Świętej Anny 2
Kraków,Małopolskie31-008Polska
+ Google Map
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team