fbpx

TOP5 – Nowości w rekwizytach do animacji

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jeśli pracujesz jako animator czasu wolnego od wielu lat, na pewno Twoi klienci proszą Cię co roku o nowe atrakcje na swoich eventach. Natomiast jeśli dopiero zaczynasz przygodę z animacją, to na pewno chcesz wiedzieć co teraz jest na topie i co możesz wykorzystać w swojej pracy. Niezależnie czy prowadzisz animacje dla dzieci czy imprezy dla dorosłych, wiele inwestujesz w nowy sprzęt? Co chwile przychodzą do Ciebie paczki z nowymi rekwizytami, które wypróbujesz na najbliższych animacjach? Zobacz nasze TOP 5 nowości wśród rekwizytów do animacji.

1. Bob Budowniczy – Zbuduj wieżę z klocków. To gra teambuilding’owa, dla większej ilości osób, które muszą ze sobą współpracować, by odnieść sukces! Z powodzeniem można przeprowadzić ją zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Budowanie wieży może być emocjonujące! Lubicie ten sprzęt do animacji? Na jakich eventach według Was sprawdza się najlepiej?

2. Labirynt – uczestnicy trzymają za sznurki kwadratowy labirynt. Ich zadaniem jest doprowadzić piłeczkę do celu, sterując sznurkami. Wykorzystaj to na swoich animacjach, a wszyscy będą pod wrażeniem. Chcesz utrudnić zadanie? Część uczestników może mieć zamknięte oczy. Jest to zadanie, w którym każdy z chęcią bierze udział, a takie aktywności animatorzy lubią najbardziej!

3. Kwadratowa chusta animacyjna – klasyczna chusta animacyjna jest wszędzie. Zamień ją na nowość! Kwadratowa chusta animacyjna będzie ciekawą atrakcją dla dzieci, bo jeszcze nie znają zabaw z tym rekwizytem. Zaproponuj nowe zabawy – my proponujemy gry planszowe XXL, które nawet dla dorosłych mogą być atrakcją.

4. SLIME – nowość od TUBAN – obok baniek mydlanych XXL i zamykania dzieci w bańce, dołóż do swojej oferty zabawy z SLIME’owymi bańkami, które można ciągnąć i ugniatać! Do kupienia są zestawy do produkcji własnej lub gotowe slime’y. Dzieci mogą je robić same, lub dostać gotowe, wprost do rąk 🙂

5. Skrzydła ISIS – robią wrażenie! To rekwizyt, który tancerz lub animator zakłada na swoje ramiona, by zachwycać tańcem! Na naszych kursach i maratonach uczymy choreografii z tym rekwizytem, po których będziesz miał łatwość w ułożeniu własnej choreografii. Pikniki, imprezy firmowe czy eventy dla dorosłych? Wypróbuj skrzydła ISIS i zobaczysz, że to strzał w dziesiątkę.

A Wy jakie nowości ostatnio nabyliście? Dajcie znać co z ostatnio zakupionego sprzętu do animacji sprawdza się do tej pory najbardziej!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
24 września 2018

0odpowiedzi na "TOP5 - Nowości w rekwizytach do animacji"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0