fbpx

II Międzynarodowe Targi Animacyjne & Biznesowe 9-10 lutego w Krakowie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rodzaje biletów:

Bilet Biały

Wejście na targi/bilet rodzinny Przygotowany został dla osób, które chcą odwiedzić hale targową w dniu 10 lutego. Bilet to wejściówka na targi w tym dniu. Dzięki niemu będziecie mogli odwiedzić strefy targów oraz uczestniczyć w programie, konkursach i losowaniu nagród. Możliwość wykorzystania biletu również w postaci BILETU RODZINNEGO, czyli rodzic + dziecko (do 16 r.ż.).

Bilet Niebieski

Wejście na targi + 2 warsztaty Przygotowany z myślą o animatorach czasu wolnego, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy. Bilet to wejściówka na targi oraz możliwość udziału w dwóch wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

Bilet Fuksja – VIP

Fuksja to bilet VIP, dla osób które chcą wziąć udział w dwóch dniach Międzynarodowych Targów Animacyjnych & Biznesowych. Wejście do strefy Biznes w dniu 9 lutego oraz wejściówka na teren targów i udział w trzech wybranych warsztatach w dniu 10 lutego.

Bilet Czarny

Bilet dla osób stawiających na maksymalny rozwój osobisty i zawodowy! Bilet to wejściówka na targi oraz możliwość udziału w dowolnej ilości warsztatów! Maksymalnie wykorzystaj czas na targach, baw się, śmiej i ucz razem z Teamem ANIMATOR i naszymi wystawcami!

Bilet Zielony – Grupowy

Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób. Cena biletu to jedyne 15 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

Bilet Czerwony – Grupowy + Warsztaty

Przygotowaliśmy również ofertę dla grup zorganizowanych, dedykowaną dla szkół oraz uniwersytetów. Bilet obejmuje wejście na Międzynarodowe Targi Animacyjne i Biznesowe w dniu 10 lutego dla 20 osób z warsztatami. Cena biletu to jedyne 30 zł za osobę! Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy tylko namówić klasę lub grupę studentów na wspólne zwiedzanie sal targowych.

Zobacz jak było na poprzedniej edycji:

Co zyskujesz?

Poznanie branży animacyjnej, turystycznej, rekreacyjnej, edukacyjnej i kulturowej.

Szansa do poznania Twojego przyszłego pracodawcy
(oferty pracy).

Możliwość odbycia warsztatów na miejscu.

Dostęp do promocyjnych cen produktów i usług.

Który bilet wybierzesz?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0