fbpx

Show, jakiego jeszcze nie było

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bartosz Gembski – magik, komik, animator i konferansjer na eventach. Trener szkoleń Iluzja w Animacji i autor książki “Muzyka, Mikrofon, Akcja!” Stworzył unikalny wizerunek sceniczny, Pana Buźkę, ubierając się w żółty frak i czarny cylinder. Przez lata wypracował swój własny styl, występując i bawiąc do łez dzieci w całej Polsce. Jak sam się określa, jest ostatnim, żyjącym żółtoksiężnikiem.

Bartek chce dalej się rozwijać i tworzyć coraz to nowsze przedstawienia. Jednak na jego najnowsze przedsięwzięcie, które jednocześnie jest jego największym marzeniem, potrzebne są środki finansowe, przekraczające na chwile obecną jego budżet. Postanowił opisać swój projekt na platformie Polak Potrafi i liczy na Waszą pomoc. Będzie wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, która przybliży go do upragnionego celu. Również udostępnienie poniższego linku, na portalach społecznościowych, to duże wsparcie i znaczący gest wsparcia.

Kwota jest duża, bo 80.000zł a koniec zbiórki przypada na 31 grudnia 2018 roku. Jednak wspólnymi siłami, możemy mu pomóc i przyczynić się do powstania show, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Szczegóły projektu znajdziecie na poniższej stronie.

 

 

https://polakpotrafi.pl/projekt/panbuzka

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
15 listopada 2018

0odpowiedzi na "Show, jakiego jeszcze nie było"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0