fbpx

Rób to z głową, czyli o pracy na sezonie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rób to… z głową!

Kilka słów o pracy animatora na sezonie

Animator na sezonie to jeden z wymarzonych zawodów dla młodego człowieka, pełnego pasji, chęci do zabawy i przygody. Chcesz zarabiać fajną kasę i jednocześnie przebywać w miejscu, gdzie zabawa nigdy się nie kończy? Chcesz zwiedzać świat, odwiedzać ciepłe kraje i wypoczywać na plaży? Chcesz być piękny, opalony i wypoczęty i jednocześnie dostawać za to wypłatę? Masz rację – aplikuj, zdobądź pracę i jedź na sezon jako animator! Pamiętaj jednak, aby robić to z głową.

Pamiętaj, że wyjeżdżając na sezon jesteś nie tylko animatorem. Jesteś wizytówką firmy, która Cię zatrudnia. Jesteś też wizytówką biura turystycznego, które wysyła ludzi do danego kurortu. W godzinach pracy, jak i po jej zakończeniu na terenie hotelu jesteś osobą rozpoznawaną i częścią załogi. Na każdym kroku będziesz obserwowany. Wypoczywający będą patrzeć na Ciebie i śledzić każdy Twój ruch. Nie bój się, to nic strasznego, ale chcemy, abyś o tym pamiętał planując swoją pracę oraz… czas wolny!

Animacja sezonowa jest bardzo atrakcyjną formą pracy wakacyjnej. Pracujesz w luksusowych warunkach, z dostępem do basenu, plaży i … baru all inclusive. Jesteś uosobieniem dobrej zabawy, rozrywki, imprez do białego rana… to zobowiązuje nie tylko do profesjonalnego podejścia do animacji, ale również do profesjonalnego spędzania czasu wolnego od pracy. To, że masz wolne nie znaczy, że nikt nie będzie obserwował tego co robisz, z kim się widujesz i w jaki sposób się zachowujesz. Na sezonie będą na Ciebie czekały pułapki, w które bardzo łatwo wpaść, jeśli zapomnimy się nawet na chwileczkę. Zastanawiasz się, o co chodzi?

Można się dobrze bawić bez alkoholu, ale po co ryzykować?!

Takie przeświadczenie panuje w wielu hotelach, szczególnie tam gdzie wszyscy mają nieograniczony dostęp do baru All inclusive. Niezależnie od tego, jaką świetną macie ekipę sezonową, jacy imprezowi znajomi pojawiają się w Waszym hotelu podczas Waszej pracy pamiętajcie o tym, że jesteście w pracy i powinniście zachowywać się profesjonalnie, o każdej porze dnia i nocy. Można to porównać do imprezy firmowej, na której jest alkohol. Wszyscy piją i śmiało – można! Pamiętajcie jednak, że szef Was obserwuje i nie przesadzajcie. Warto czasem zrezygnować z kilku kolejek, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Niebezpieczne związki, czyli seks, drugs and… przypał

Praca na sezonie, w pełni lata, w słonecznym kurorcie…. Wszędzie piękne i opalone, często półnagie ciała. Piękne dziewczyny i przystojni faceci to hotelowy standard, a na świeczniku jesteście Wy. Piękni, wysportowani, w obcisłych koszulkach, skaczący nad basenem i prowadzący animacje wieczorne. Będą momenty, w których poziom libido będzie aż wyczuwalny w powietrzu. Nie dajcie się zwariować i skusić na związki z przystojnymi, opalonymi turystami z innych krajów, nie dajcie się uwieść! Sezon może uderzyć do głowy i na pewno uderzy. A Wy przygotujcie się na to i bądźcie świadomi. Na każdym kroku.

Autostopem przez świat

Podróże fascynują. Podróże kształcą. Podróże potrafią wciągnąć na maksa. Swoje dni wolne również będziecie mogli spędzić na podróżach. Przestrzegamy pasjonatów podróży za jeden uśmiech z kciukiem wyciągniętym w górę. Autostopem da się zwiedzić świat, to jasne. Jeśli zdecydujecie się na taki rodzaj podróży pamiętajcie jednak, aby dobrze znać język i kulturę kraju po którym chcecie się poruszać. Zaopatrzcie się w mapę i nie wyruszajcie nigdzie bez możliwości skontaktowania się z kimś, kto w razie sytuacji niebezpiecznej szybko udzieli Wam pomocy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wpadając w szał wakacyjnej przygody pamiętajcie o bezpieczeństwie. Jesteście młodzi, macie energię i pełne głowy różnych pomysłów. Pamiętajcie o tym, aby nie przesadzać z napojami wyskokowymi, niebezpiecznymi związkami, czy podróżami, ale też o rzeczach bardziej przyziemnych – takich jak kapelusz chroniący przed słońcem, czy krem z filtrem. Śmiejesz się pod nosem? Animator z udarem słonecznym to animator bezproduktywny, podobnie jak ten z poparzoną skórą! Przygotujcie się do sezonu profesjonalnie i z głową, a czeka na Was przygoda życia!

Animacja na sezonie to naprawdę praca marzeń. Każdy z Was może wysłać aplikację i przy odrobinie szczęścia i właściwych cechach osobowości wyjechać na cztery miesiące wspaniałej zabawy, za którą jeszcze dostaniecie wypłatę. Tańce, basen, zabawa, uśmiech, słońce – to wszystko prawda! Każdy animator, który wraca z sezonu dzieli się z nami wspaniałymi relacjami i z radością opowiada o swoich przygodach. Chcesz poznać świat, zobaczyć nieziemskie plaże i nawiązać międzynarodowe przyjaźnie? Zgłoś się do nas!

Animacja w hotelu to praca marzeń. Praca pełna zabawy i pasji, ale jednak praca. Wybierając się na sezon pamiętajcie o tym, aby na każdym kroku dawać z siebie 100%, być w pełni profesjonalnym i robić wszystko z głową, a wyjazd do pracy na wakacje stanie się przygodą Waszego życia. Tylko zrób to z głową!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
30 maja 2018

0odpowiedzi na "Rób to z głową, czyli o pracy na sezonie"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0