fbpx

Regulamin Praktycznych Warsztatów 

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Organizatorem praktycznych warsztatów jest firma szkoleniowa Animator, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy, posiadająca nr NIP 6931986868, zwana dalej “Organizatorem”.
 2. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rejestracja dostępna na stronie www w zakładce szkolenia.
 3. Na 3 dni roboczych przed terminem bezpłatnych warsztatów Organizator za pośrednictwem poczty elektronicznej prześle uczestnikom szczegóły organizacyjne dotyczące bezpłatnych warsztatów. Do 3 dni przed terminem szkolenia organizator zastrzega sobie prawo do odwołania bezpłatnych warsztatów, lub zmiany ich terminu.
 4. Wstęp na warsztaty jest darmowy tylko i wyłącznie po zakupie zaświadczenia udziału w warsztatach (15 zł brutto) na stronie internetowej www.animatorcenter.com.
 5. Gwarancją miejsca na warsztatach jest zakupienie zaświadczenia udziału w wysokości 15 zł brutto.
 6. Istnieje możliwość wystawienia faktury na zakupione podczas warsztatów zaświadczenia i produkty. Faktura zostanie dosłana do 14 dni roboczych, na podany podczas warsztatów adres mailowy.
 7. W przypadku doznania jakiejkolwiek szkody na szkoleniu (urazy fizyczne, urazy psychiczne), uczestnik bierze pełną odpowiedzialność za swoje czyny na siebie.
 8. Firma animator zastrzega sobie prawo do zmian programowych, oraz cen organizowanych warsztatów.
 9. Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne utrwalenie i wykorzystanie swojego wizerunku przez Organizatora w całości i fragmentach – zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) na potrzeby dokumentacji fotograficznej i filmowej z wydarzenia dla celów działań promocyjno-informacyjnych związanych z działalnością Organizatora. Uczestnik szkolenia w momencie zapisu na nie –  wyraża zgodę na rozpowszechnianie wizerunku (zdjęcia, filmy) w następujących polach eksploatacji: Facebook, Youtube, Instagram, Snapchat, Strona WWW. Jednocześnie zrzeka się jakichkolwiek roszczeń finansowych.
 10. Uczestnik poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego przekazuje swoje dane osobowe Administratorowi, którym jest firma ANIMATOR Patrycja Litwicka-Grześkowiak z siedzibą w Głogowie, przy ulicy Daszyńskiego 1a/6, NIP 6931986868, REGON 02136151. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów oraz usług Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO). Administrator nie będzie udostępniał Twoich danych osobowych innym podmiotom (odbiorcom).
 11. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się, oraz akceptacją niniejszego Regulaminu.

Regulamin obowiązuje od dnia: 05/11/2018 r.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0