fbpx

Team Animatora

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Co nas wyróżnia?

8 lat doświadczenia

w Polsce i zagranicą

Specjaliści

w danych dziedzinach animacji

Lider i kreator

branży animacyjnej

Team Animatora

Dla kogo jesteśmy?

Studenci

Studiujesz pedagogikę, a może turystykę i rekreację? Animacja to praca tak różnorodna i elastyczna, że każdy student znajdzie coś dla siebie! Praca podczas eventów sprzyja studiom dziennym, gdyż sami sobie organizujecie czas i godziny pracy! Ponadto urodziny, kinderbale, imprezy dla dorosłych odbywają się zazwyczaj w weekendy!

Licealiści

Chcesz postawić pierwsze kroki na rynku pracy, ale nie wiesz jeszcze co Cię interesuje? Animacja stawia na rozwój osobisty, będziesz mógł się sprawdzić podczas różnych zadań, z każdą grupą wiekową, co na pewno wpłynie na Twoją przyszłą karierę. Animatorzy to osoby ambitne, pewne siebie, z ogromnym poczuciem humoru dążą do celu!

Pedagodzy

Dostarczenie rozrywki czyli zabawy, wpływa na rozwój dzieci! Na naszych kursach szkolimy pedagogów, którzy wykorzystują zabawy animacyjne podczas edukacji dzieci. Przekazujemy specjalistyczną wiedzę, z chęcią wykorzystywaną przez pedagogów. Dostarczamy nowych pomysłów i rozwiązań!

Branża turystyczna

Biura podróży, hotele, ośrodki wczasowe? Wszędzie tam zatrudnia się Animatorów Czasu Wolnego, którzy zapewniają rozrywkę wszystkim turystom, aktywnie organizując czas! Animatorzy hotelowi pozwalają gościom na zapomnienie o życiu codziennym i skupieniu się na znakomitej zabawie! Są wizytówką tego miejsca oraz pozwalają na zwiększenie liczby turystów.

Pasjonaci

Animacja, czyli połączenie pracy i zabawy, dla wielu z nas staję się sposobem i stylem życia! Odkryj niesamowita pasję w cieszeniu się życiem i dawaniu tego innym! Każdy event to wyzwanie, przy którym można się świetnie bawić! Animacja zaraża, uzależnia i staje się PASJĄ!

Osoby szukające nowego zawodu

Aby zdobyć zawód Animatora Czasu Wolnego nie liczy się Twoje wykształcenie, wiek czy ilość znanych języków obcych! Animacja stawia na Twoją osobowość! Szkolimy osoby, które szukają nowego zawodu i nigdy nie narzekają na nudę!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0