Kursy i szkolenia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego dla grup zorganizowanych

Organizujemy szkolenia zamknięte z każdej dziedziny animacji czasu wolnego dla grup zorganizowanych (minimum 10 osób). Jeżeli jesteś w stanie uzbierać, np. grupę pedagogów ze swojej placówki oświatowej, kolegów i koleżanek ze studiów i samorządu czy współpracowników z sal zabaw i domów kultury to możemy się spotkać się tam, gdzie nas potrzebujecie.

  • Wybór szkoleń, jakie chcecie ukończyć

  • Nasi trenerzy przyjeżdzają do Was na miejsce

  • Wybór terminu szkolenia

  • Możliwość negocjacji ceny kursów

Skontaktuj się z nami:

info@animatorcener.com
661 825 434

Zapisałem się na szkolenie i co dalej?

Nic się nie martw, nauczymy Cie wszystkiego krok po kroku, odpowiemy na każde pytanie! Obudzimy w Tobie ducha animacji i żadna impreza nie będzie Ci straszna, a jeśli wciąż będziesz miał za mało doświadczenia zapraszamy na DARMOWE KONSULTACJE z naszymi trenerami – wtedy już na pewno będziesz samodzielnym animatorem! Twoje umiejętności poświadczy rejestrowany CERTYFIKAT w języku polskim i angielskim, uznawany na całym świecie!

Zapisz się na szkolenie, a po szkoleniu będziesz miał/a możliwość skorzystania z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI z naszym trenerem, który chętnie Ci doradzi z zakresu animacji czasu wolnego, udostępni potrzebne materiały, a nawet zaproponuje prace!

Wykorzystaj swoją pasję w animacji

Jeśli kochasz dzieci i dorosłych, podróżować, tworzyć, tańczyć, marzyć… to właśnie animacja czasu wolnego jest dla Ciebie. Zamień pracę na pasję i dołącz do nas już dziś!

Studiujesz pedagogikę, a może turystykę i rekreację? Animacja to praca tak różnorodna i elastyczna, że każdy student znajdzie coś dla siebie! Praca podczas eventów sprzyja studiom dziennym, gdyż sami sobie organizujecie czas i godziny pracy! Ponadto urodziny, kinderbale, imprezy dla dorosłych odbywają się zazwyczaj w weekendy!

Chcesz postawić pierwsze kroki na rynku pracy, ale nie wiesz jeszcze co Cię interesuje? Animacja stawia na rozwój osobisty, będziesz mógł się sprawdzić podczas różnych zadań, z każdą grupą wiekową, co na pewno wpłynie na Twoją przyszłą karierę. Animatorzy to osoby ambitne, pewne siebie, z ogromnym poczuciem humoru dążą do celu!

Aby zdobyć zawód Animatora Czasu Wolnego nie liczy się Twoje wykształcenie, wiek czy ilość znanych języków obcych! Animacja stawia na Twoją osobowość! Szkolimy osoby, które szukają nowego zawodu i nigdy nie narzekają na nudę!

Jestem
studentem

Kocham
dzieci

Uwielbiam
podróżować

Jestem
pedagogiem

Taniec i sport
to moja pasja

Kocham
ludzi

Mam duszę
artysty

Odkrywam świat
na nowo

Dlaczego warto?

Zaufali nam:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team