fbpx

Kursy i szkolenia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego dla grup zorganizowanych

Organizujemy szkolenia zamknięte z każdej dziedziny animacji czasu wolnego dla grup zorganizowanych (minimum 10 osób). Jeżeli jesteś w stanie uzbierać, np. grupę pedagogów ze swojej placówki oświatowej, kolegów i koleżanek ze studiów i samorządu czy współpracowników z sal zabaw i domów kultury to możemy się spotkać się tam, gdzie nas potrzebujecie.

  • Wybór szkoleń, jakie chcecie ukończyć

  • Nasi trenerzy przyjeżdzają do Was na miejsce

  • Wybór terminu szkolenia

  • Możliwość negocjacji ceny kursów

Skontaktuj się z nami:

info@animatorcener.com
661 825 434

Zapisałem się na szkolenie i co dalej?

Nic się nie martw, nauczymy Cie wszystkiego krok po kroku, odpowiemy na każde pytanie! Obudzimy w Tobie ducha animacji i żadna impreza nie będzie Ci straszna, a jeśli wciąż będziesz miał za mało doświadczenia zapraszamy na DARMOWE KONSULTACJE z naszymi trenerami – wtedy już na pewno będziesz samodzielnym animatorem! Twoje umiejętności poświadczy rejestrowany CERTYFIKAT w języku polskim i angielskim, uznawany na całym świecie!

Zapisz się na szkolenie, a po szkoleniu będziesz miał/a możliwość skorzystania z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI z naszym trenerem, który chętnie Ci doradzi z zakresu animacji czasu wolnego, udostępni potrzebne materiały, a nawet zaproponuje prace!

Dlaczego warto?

Zaufali nam:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0