fbpx

Dlaczego warto zatrudnić animatora na weselu?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Animator dla dzieci na weselu. Dlaczego warto go zatrudnić?

Kwestia zorganizowania czasu dzieciom na weselu to nie lada wyzwanie.  Jak rozwiązać ten problem, aby wszyscy dobrzesię bawili? Z pomocą przychodzą animatorzy, którzy w profesjonalny sposób zajmą się najmłodszymi gośćmi weselnymi.

Aby każdy gość miło wspominał uroczystość weselną musimy pamiętać o rozrywce zarówno dla tych starszych, jak i dla młodszych.  Jeśli chodzi o pierwszą grupę, to zazwyczaj sprawa jest prosta.  Wynajęty zespół muzyczny lub DJ dba o dobrą zabawę. A co z tą drugą grupą? Państwo młodzi również powinni zatroszczyć się o to, aby najmłodszym nie zabrakło frajdy.

W takim razie może dziećmi zajmie się ktoś z rodziny?

Po pierwsze trzeba pamiętać, że wszyscy krewni są również gośćmi weselnymi i także chcieliby się dobrze bawić. Owszem, jest to rozwiązanie, ale na zaledwie kilka chwil, do momentu, kiedy cioci czy starszej kuzynce nie skończą się pomysły na zabawy  i będzie miała dosyć rozemocjonowanych dzieciaków. Animator jest osobą, która cały czas będzie umilać czas najmłodszym. Ponadto  jest  dobrze przygotowana do prowadzenia gier i zabaw. Ma mnóstwo rekwizytów  i przede wszystkim pomysłów na przeróżne rozrywki. Dzięki niemu, dziecko nie wypowie odwiecznych słów „mamo, nudzi mi się”, a rodzice nie będą skazani na konieczność wcześniejszego opuszczenia przyjęcia.

Gdzie jest mój Jasiu? Nie wiem, bawi się GDZIEŚ z innymi.

No właśnie… A gdzie jest to GDZIEŚ? Podczas wesela nie da się cały czas pilnować swojej pociechy. Zazwyczaj dzieci bawią się z kuzynostwem i znikają nam z oczu. Nie wiemy do końca co się z nimi dzieje. Raz są na sali weselnej, za chwilę ich nie ma. Biegają, rozrabiają, wychodzą na zewnątrz. Atmosfera weselna i brak ciągłego nadzoru dorosłych sprawia, że przychodzą im do głowy najróżniejsze pomysły. W takich warunkach nie trudno o jakieś nieszczęście. Wiedząc, że dzieci są pod opieką animatora rodzice pozostaną spokojniejsi oraz będą mogli bez nerwów potańczyć na parkiecie.  Każdy będzie zadowolony, a para młoda szczęśliwa, że ich goście dobrze się bawią.

Jak wygląda animacja na weselu?

Animator organizuje dzieciom zabawy ruchowe, integracyjne, a także plastyczne. Zapewnia atrakcje w postaci malowania twarzy specjalnymi farbkami, modelowania bajkowych zwierzątek z balonów,  zabaw z chustą Klanzy, puszczania baniek mydlanych oraz tańców. Zabawom może przyświecać ogólnie przyjęta tematyka np. wróżki, piraci, minionki i wiele innych. Ilość pomysłów jest nieograniczona. Animator może również przygotować z dziećmi niespodziankę dla państwa młodych w postaci wyrobu artystycznego lub przedstawienia czy wstępu, który będzie doskonałym przerywnikiem między tańcami gości.

Na co zwrócić uwagę?

Najlepiej, aby do animacji przygotowane było oddzielne pomieszczenie.  Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby odbywały się w głównej sali weselnej, przy wydzielonym stoliku. Przy ładnej pogodzie zajęcia mogą odbywać się również w plenerze. Czas trwania animacji może wynosić kilka godzin, jak i obejmować całą imprezę. Należy pamiętać o liczbie pociech, które będą korzystały z animacji oraz o ich zróżnicowaniu wiekowym. W takim przypadku, można wynająć więcej niż jednego animatora, aby każde dziecko w równym stopniu było zadowolone.

Co zyskasz, dzięki animatorowi?

Przede wszystkim spokój oraz zadowolenie gości. Zwłaszcza rodziców, którzy mają pewność, że ich pociechy bawią się w swoim gronie pod okiem animatora. Dla Dzieci jest to niezwykła okazja do oderwania się od szkolnych i przedszkolnych obowiązków.  Na sali zapanuje większy ład, bez krzątających się maluchów pod nogami kelnerów niosących posiłki, bez naruszania dekoracji (balony zostaną na swoim miejscu). Zabawa z animatorem na pewno pozostanie na długo w pamięci najmłodszych, a także innych gości, którzy w spokoju spędzą czas na weselu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
30 maja 2018

0odpowiedzi na "Dlaczego warto zatrudnić animatora na weselu?"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0