fbpx

Dlaczego dzieci (i dorośli) kochają maskotki?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Każdy człowiek pamięta swoją ulubioną zabawkę z dzieciństwa. Starego pluszowego misia, szmacianą lalkę lub ulubiony ciepły kocyk. Zabawki towarzyszą dzieciom przez większą część ich dziecięcych lat. Większość ludzi nawet w wieku dorosłych przechowuje swoją ukochaną rzecz lub otacza się przedmiotami, które łudząco przypominają… maskotki. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak się dzieje? Dlaczego niezależnie od narodowości, koloru skóry, czy miejsca zamieszania – wszystkie dzieci posiadają swoją ulubioną zabawkę?

Małe dziecko potrzebuje bliskości. Gdyby mogło spędzało by całe dnie w ramionach rodziców tuląc się, będąc głaskane i ściskane. Kiedy mama i tata nie mogą spędzić całego dnia z maluchem jego czułość i przywiązanie spada na ulubioną maskotkę. Staje się ona nieodłącznym towarzyszem zabaw, przytulanką do snu, a przez pewien okres nawet najlepszym przyjacielem. Starsze dzieci również otaczają się przedmiotami przedstawiającymi coś, co jest dla nich ważne. Pojawiają się designerskie poduszki w kształcie postaci z popularnych filmów, czy seriali. Zbieranie buttonów oraz innych przedmiotów pokazujących przynależność do danej grupy społecznej, czy prezentujących jakiś światopogląd. Dorośli też nie stronią od różnego rodzaju ozdób, świecidełek oraz innych „zabawek”, którymi ozdabiają swój dom, aby ukazywał on ich własny, niepowtarzalny styl. Tak to już z nami jest, że jako ludzie, po prostu uwielbiamy gadżety i zabawki!

Maskotki i zabawki od zawsze są towarzyszami zabaw – to świetna wskazówka
dla każdego animatora, który pracuje z dziećmi. Wyobrażacie sobie prowadzenie animacji tematycznych bez stosownego przebrania? Na piracką zabawę nigdy nie przybywa Pani Animatorka, bo zamiast niej pojawia się Kapitan Hak czy Prawdziwa Piratka. Wcielamy się w różne postaci, aby dać więcej radości naszym najmłodszym klientom. Świetnym gadżetem, który urozmaica profesjonalne animacje są żywe maskotki – Myszka Mickey, Minionek, czy inna postać uwielbiana przez dzieci. Gwarantujemy, że podczas animacji z żywą maskotką wywołacie furorę, a dzieciaki będą szczęśliwe, że mogły się naprawdę pobawić ze swoim bajkowym idolem. Bardzo wiele firm decyduje się na wypuszczenie swojej maskotki. Animator już niedługo pokaże światu swoją maskotkę – kolorową, barwną, pełną humoru i śmiechu, żywiołową… jedyną taką! Maskotkę Animatora! Znacie już jej imię… to ANIMEK. Mamy nadzieję, że będzie ona wspaniałym towarzyszem naszych wspólnych imprez i zabaw, stanie się nieodłącznym członkiem naszego zespołu i już niedługo odwiedzi każdego z Was na wyjątkowej imprezie!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
30 maja 2018

0odpowiedzi na "Dlaczego dzieci (i dorośli) kochają maskotki?"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0