fbpx

Czy warto zrobić kurs i zostać Animatorem Czasu Wolnego…?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Czy warto robić kurs Animatora Czasu Wolnego? To pytanie zadaje sobie wiele osób! Poniżej przedstawiamy pomysły, dlaczego NIE WARTO robić kursu. Zgadzacie się z nami :)?

 1. Będziesz musiał zorganizować pieniądze na zakup kursu, a może lepiej kupić sobie nowy ciuch lub wydać na kolejną imprezę? Zastanów się trzy razy czy warto zainwestować w Siebie i zdobyć NOWY, CIEKAWY ZAWÓD?
 2. Będziesz musiał wstać wcześnie rano W WEEKEND, albo wręcz poprzedniego dnia i jechać przez parę godzin po nocach na miejsce szkolenia. Uważaj, bo jeszcze nauczy Cię to, że gdy na czymś naprawdę Ci zależy, to możesz więcej niż Ci się wydaje. Po co Ci taka świadomość?
 3. Na samym szkoleniu będziesz musiał wykonywać różne dziwne ćwiczenia, tańczyć, śmiać się, śpiewać, bawić z chustą animacyjną, myśleć intensywnie. A mogłeś w tym czasie spać lub pić spokojnie sobie piwko. Dobrze się zastanów.
 4. Poznasz nowych ludzi podobnych do siebie otwartych i pozytywnie nastawionych do życia, być może odkryjesz, że animacja to właśnie to, co chcesz robić w życiu, konsekwencją czego będą zmiany, które wprowadzisz do swojego życia. Zmiany! Nie! Tylko nie zmiany!
 5. Na szkoleniu będziesz musiał nawiązywać nowe znajomości, które może przerodzą się w nowe przyjaźnie i pomogą rozwinąć Ci skrzydła? Po co Ci więcej ludzi, którzy lubią się rozwijać i mogą ciągnąć Cię do góry? No po co?
 6. Poznasz tajniki animacji, które pozwolą Ci się stać się osobą pewniejszą siebie. A jeśli już pracujesz w turystyce jesteś np. pilotem wycieczek czy rezydentem nauczysz się jak zmienić sytuacje stresową w dobrą zabawę, wykorzystując inspiracje animacyjne. Jeszcze Ci się to spodoba i co ? Koniec z problemami?
 7. Być może okaże się, że masz wielki potencjał i zaprosimy Cię do współpracy. O nie, tylko nie współpraca, jeszcze będziesz zarabiał, robiąc to co kochasz i nie zrealizujesz marzeń swoich rodziców byś został adwokatem czy lekarzem! Uważaj ANIMACJA UZALEŻNIA!
 8. Będziesz chciał kupić płytę z muzyką animacyjną po tym jak nauczysz się układów choreograficznych- kolejny wydatek- dobrze się zastanów!
 9. Po szkoleniu urodzą się w Twojej głowie pomysły na to jak zarabiać pieniądze jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Po co Ci te pomysły, no po co? A co ludzie powiedzą?
 10. A co jeśli tak bardzo Ci się spodoba, że będziesz chciał wyjechać na sezon jako animator czasu wolnego? Nie dość, że to daleko, to jeszcze czeka Cię przygoda życia. A na koniec okaże się, że jesteś kompletnie inną osobą pewną siebie, znającą języki obce, obytą i znajomi Cię nie poznają. Po co szokować znajomych? Daj sobie spokój z takimi ekscesami.

 

A jeśli jednak uznasz, że warto…. Dlaczego akurat kurs “Animator Czasu Wolnego”! Prosta odpowiedź w pięciu punktach:

 1. 16 h szkoleniowych z NAJLEPSZĄ KADRĄ wykwalifikowanych trenerów w branży animacyjnej
 2. REJESTROWANY CERTYFIKAT Animatora Czasu Wolnego w języku polskim i angielskim
 3. Dostęp do OFERT PRACY oferowanych przez partnerów
 4. Dostęp do MATERIAŁÓW ONLINE (scenariusze zabaw, filmiki instruktażowe, układy taneczne)
 5. Zaproszenie na CASTING REKRUTACYJNY przeprowadzany z bezpośrednim udziałem touroperatorów z Polski i zagranicy!

 

Zgadzacie się z nami? Dajcie znać w komentarzach :)!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

0odpowiedzi na "Czy warto zrobić kurs i zostać Animatorem Czasu Wolnego...?"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0