fbpx

Animator Małych Dzieci 1-3

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Program:

Chcesz stworzyć program animacji dla dzieci w wieku 1-3?

Chcesz poznać zabawy dopasowane do możliwości małego dziecka?

Chcesz dbać o rozwój malucha jednocześnie bawiąc się z nim?

Zapisz się na kurs Animatora Małych Dzieci i dowiedz się jak pracować w żłobku, klubie malucha, czy jako niania animując czas małym dzieciom! Aby zapewnić Wam najwyższą jakość kształcenia ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona, w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 20 osób. 

Dołącz do Elity!

Czy wiesz, że tylko 5% osób stawia na siebie i stale podwyższa swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach? Dołącz do nich i postaw na swój rozwój osobisty! Z nami masz szansę wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez zawodowców!

Szkolenie zostało opracowane przez Katarzynę Niedźwiedź, pedagoga z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy zarówno animacyjnej, jak i opiekuńczo-wychowawczej z najmłodszymi. Kasia ukończyła specjalizację opiekuńczo-wychowawczą oraz edukację muzyczną. Swoje doświadczenie zbierała podczas pracy w żłobkach, klubach malucha oraz podczas animacji.

Czego się nauczysz?

Tylko u nas podczas 7 godzin szkolenia zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat animacji małych dzieci oraz tego jak organizować gry, zabawy i atrakcje dla najmłodszych, jednocześnie dbając o prawidłowy rozwój dziecka. Dzięki doświadczeniu trenerów, opracowujących szkolenie dowiesz się jak angażować małe dziecko, jak stymulować jego rozwój, a także jakie zabawy i atrakcje są bezpieczne dla dzieci w wieku 1-3.

Animacja wpływa na rozwój dziecka! 

Po naszym szkoleniu będziesz wiedział jak prowadzić zajęcia w grupie wiekowej 1-3, jak stymulować rozwój dziecka za pomocą muzyki oraz plastyki, jak wpływać na motorykę dziecka podczas zabawy, a także poznasz tajniki pracy w grupie w tej szczególnej fazie rozwoju dziecka.

Dowiedz się jak prowadzić wyjątkowe animacje dla maluchów!

Tylko z ANIMATOREM nauczysz się jak prowadzić gry i zabawy integracyjne, zabawy z
elementami sensoryki oraz jak wprowadzić dzieci w stan relaksu poprzez zabawę i będziesz
wiedział w jaki sposób wykorzystać je w różnych sytuacjach!

Po szkoleniu będziesz wiedział jak samodzielnie przygotować i poprowadzić animację dla dzieci z użyciem podstawowych rekwizytów animacyjnych! Dowiesz się jak dostosować animację dla grupy dzieci równych i
mieszanych wiekowo oraz jak pomóc w budowaniu koncentracji uwagi u dzieci.

Bądź jak Natalia! Zapisz się już dzisiaj!

Bardzo długo szukałam szkolenia, które będzie dotyczyło metod i technik pracy w żłobku. Większość zabaw, które są do znalezienia w sieci to po prostu zabawy za trudne dla naszych małych bąbli. Dzięki Kasi miałam szansę zobaczyć, że animacja to coś, co idealnie pasuje do żłobka. Pomysły i fachowe tłumaczenie Kasi sprawiły, że chcę więcej i będę rozwijała się w tym kierunku.

Natalia Kozak

Co zyskujesz?

7 godzin
z wykwalifikowaną kadrą trenerów

Certyfikat ukończenia kursu
Animator Małych Dzieci 1-3

Bezpłatne konsultacje z trenerem

Dostęp do ofert pracy

Terminy szkoleń

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0