fbpx

Animacje urodzinowe

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O szkoleniu:

Szkolenie Animator Urodzinowy

Weż udział w szkoleniu Animatora Urodzinowego i naucz się jak w prosty sposób poprowadzić wymarzone urodziny dla dzieci!

Szkolenie opracowane zostało przez praktyków, którzy od ponad 10 lat bawią i uczą dzieci podczas urodzin, kinderbali oraz zajęć dodatkowych. Szkolenie ma wymiar praktyczny, co oznacza, że razem z nami przeniesiesz się w świat urodzinowych animacji tematycznych!

Podczas 8 godzin szkolenia dowiesz się jak kompleksowo przygotować i przeprowadzić urodziny dla dziecka. 

Poznasz tajniki przygotowania scenariuszy tematycznych, poznasz zabawy, które sprawdzą się w małej grupie, dowiesz się jak uniknąć konfliktów i kłótni dzieci podczas urodzin!

 

Przede wszystkim: PRAKTYKA!

Podczas szkolenia uczymy zabaw i aktywności odpowiednich dla grup dziecięcych w wieku 6-10 lat. Pokazujemy jak urozmaicić urodzinki za pomocą atrakcji takich jak skręcanie balonów, malowanie buziek, czy tatuaże. Poznasz rozwiązania, które będziesz mógł zastosować w praktyce już następnego dnia!

Tworzenie scenariuszy

Pokażemy Ci jak skonstruować scenariusz animacji urodzinowej stosując zasady dobrej animacji. Dowiesz się jak przeplatać elementy, aby tworzyły spójną całość oraz czego unikać, aby nie stracić panowania nad grupą!

Wymiana doświadczeń 

Podczas szkolenia prowadzimy warsztat rozwiązywania problemów. Dowiesz się jakich zagrożeń możesz spodziewać się podczas prowadzenia urodzin, jak radzić sobie z rodzicami podczas imprezy oraz jak wspierać solenizanta w tym ważnym dla niego dniu!

Zobacz jak działamy

Co zyskujesz?

7h szkolenia z najlepszą kadrą wykwalifikowanych trenerów – praktyków w branży animacyjnej

Rejestrowany certyfikat w języku polskim i angielskim

Bezpłatne konsultacje z trenerem

Gotowe pomysły na przeprowadzenie bajkowych urodzin

Terminy szkoleń

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0