fbpx

A teraz kilka odpowiedzi na pytania, które często do nas spływają

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Czy farby się zmywają z twarzy?

Tak w innym wypadku zostawialibyśmy efekt  WOW na całe życie. A chyba żadne z rodziców nie chce aby jego dziecko w ciągu kilku minut zamieniło się na całe życie w lalke z Monster High czy Mistrza Jode.

Ile należy poświęcić czasu jendeu dziecku w trakcie malowania twarzy?

Optymalnie byłoby poświęcić ok 2-3 minuty. Jeśli prowadzimy urodziny dla grupy 10 osobowej, to w przypadku przeznaczenia większej ilóści czasu, połowa urodzin będzie oparta na malowania twarzy. Lub gdy w kolejne czeka 20 osób, to również nie możemy rozciągać tego procesu w czasie

Czy lepiej maluje się kredkami czy farbami?

Każdy animator ma swoją technikę malowania twarzy. My rekomendujemy farbki, gdyż zostawiają najlepszy efekt, zaś w przypadku kredek dzieciaki narzekają że w momencie malowania zostaje naciągnięta skóra.

Co się stanie jak pomaluje dziecku usta?

W przypadku pomalowania ust czy innej drażliwej częsci ciała, farby nie powodują żadnego efektu ubocznego, ale mogą nie być smaczne;)

Co robić kiedy dziecko podaltuje i dopytuje, czy mam dalej „dobry makijaż“

W tym wypadku zawsze podreślamy że jest o n nienaganny. Jeśli zdeydujemy się na korektę jednemu dziecku, to każde nastęone będzie oczekiwało drobnych poprawek, a na to mamy niewiele czasu.

Ile to kosztuje?

Warto zainwestować w dobře jakościowo produkty do malowania twarzy. Zapewnią one oczekiwany efekt, będą się podobać i są bezpieczne.

Jakie farby sprawdzają się najlepiej?

My polecamy farby snazaroo – które wg nas mają najlepszą proporcję jakości do ceny. Są bezpieczne, dają piękny efekt i wystarczają na dłuuugo. W sklepie animatora znajdziecie je w pełnej paleci barw www.sklepanimatora.pl

Jakie kolory podstawowe muszę mieć?

W związku z tym, że farby do malowania twarzy posiadają efekt palety tzn łączą się ze sobą tworząc nowe barwy na pewno warto wyposażyć się w podstawowe kolory: czerwony, żółty, niebieski, biały i czarny i następnie mieszając je ze sobą uzyskiwać nowe kolory np. czerwony + żółty = pomarańczowy. Jednak biorąc pod uwagę najczęstrze upodobania chłopców (spiderman, batman, tygrysek) i dziewczynek (księżniczka, motyl) warto dobrać do nich odpowiednie barwy

Co zrobić kiedy dziecko nie chce makijażu?

W tym wypadku mamy dwie opcje. Alterantywą jest tatuaż na ręce, lub nodze, zaś dla największych przeciwników malowania twarzy zgodzienie się z ich decyzją. Pamiętaj aby nie zmuszać dzieci do face paintingu. Często jednak zdarza się że marzeniem rodziców jest aby ich pociecha miała zanzacozne malowidła na twarzy i usilnie do tego dążą, nawet przytrzymując twarz dziecka. Niestety w tym wypadku wykonujemy kilka prostých krsek na twarzy, a nie tworzymy skompikowanych malowideł. Ulżymy zarówno sobie, jak i dziecku, a przede wszystkim zadowolimy rodzica.

Co trzeba zrobić aby przełamać się do malowania twarzy?

Na początku zacznij od rysowania pędzlem na kartce prostych wzorów. Następnie zaangażuj bliską Ci osobę: mama, tata, narzeczony/a, chłopak, dziewczyna, itp. To na nich możesz trochę poeksperymentować. Pamiętaj aby nauczyć się tworzyć zarówno makijaże dla chłopców i dziewcząt. Kiedy już dojdziesz do wprawy, zaczniesz swoją przygodę. Pierwsze 10 twarzy będzie  ogromnym wyzwaniem , ale każda kolejna będzie stawała się codziennością.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

0odpowiedzi na "A teraz kilka odpowiedzi na pytania, które często do nas spływają"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Animator Center. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: DB Elite Team
0