kim jesteśmy?

Jako jedyni w Polsce prowadzimy tak kompleksowe warsztaty z animacji czasu wolnego. Uwzględniamy wszystkie grupy wiekowe w animacji i dla każdej z nich ukazujemy naszym kursantom kilkadziesiąt gier, zabaw, układów tanecznych, aktywności sportowych.

nasza misja

Jesteśmy doświadczoną kadrą zawodowców, która kreuje nowe trendy na rynku pracy w obszarze animacji czasu wolnego. Nazą misją jest pobudzenie pasji w każdym kto pragnie samorealizacji połączonej z zabawą. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi animacyjne dajemy patent do nowego zawodu. jako lider jesteśmy tam gdzie nas potrzebujecie!!!

nasza kadra
dla kogo działamy?
 • learning2

  STUDENCI

  Studiujesz pedagogikę, a może turystykę i rekreację? Animacja to praca tak różnorodna i elastyczna, że każdy student znajdzie coś dla siebie! Praca podczas eventów sprzyja studiom dziennym, gdyż sami sobie organizujecie czas i godziny pracy! Ponadto urodziny, kinderbale, imprezy dla dorosłych odbywają się zazwyczaj w weekendy!

 • graduate 1

  LICEALIŚCI

  Chcesz postawić pierwsze kroki na rynku pracy, ale nie wiesz jeszcze co Cię interesuje? Animacja stawia na rozwój osobisty, będziesz mógł się sprawdzić podczas różnych zadań, z każdą grupą wiekową, co na pewno wpłynie na Twoją przyszłą karierę. Animatorzy to osoby ambitne, pewne siebie, z ogromnym poczuciem humoru dążą do celu!

 • teacher

  PEDAGODZY

  Dostarczenie rozrywki czyli zabawy, wpływa na rozwój dzieci! Na naszych kursach szkolimy pedagogów, którzy wykorzystują zabawy animacyjne podczas edukacji dzieci. Przekazujemy specjalistyczną wiedzę, z chęcią wykorzystywaną przez pedagogów. Dostarczamy nowych pomysłów i rozwiązań!

 • tourist

  BRANŻA TURYSTYCZNA

  Biura podróży, hotele, ośrodki wczasowe? Wszędzie tam zatrudnia się Animatorów Czasu Wolnego, którzy zapewniają rozrywkę wszystkim turystom, aktywnie organizując czas! Animatorzy hotelowi pozwalają gościom na zapomnienie o życiu codziennym i skupieniu się na znakomitej zabawie! Są wizytówką tego miejsca oraz pozwalają na zwiększenie liczby turystów.

 • dj

  PASJONACI

  Animacja, czyli połączenie pracy i zabawy, dla wielu z nas staję się sposobem i stylem życia! Odkryj niesamowita pasję w cieszeniu się życiem i dawaniu tego innym! Każdy event to wyzwanie, przy którym można się świetnie bawić! Animacja zaraża, uzależnia i staje się PASJĄ!

 • binoculars

  OSOBY SZUKAJĄCE NOWEGO ZAWODU

  Aby zdobyć zawód Animatora Czasu Wolnego nie liczy się Twoje wykształcenie, wiek czy ilość znanych języków obcych! Animacja stawia na Twoją osobowość! Szkolimy osoby, które szukają nowego zawodu i nigdy nie narzekają na nudę!

polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

zobacz politykę prywatności