#1 Wspomnienia Animatora
16441358 1607955932567583 685575778 n

#1 Wspomnienia Animatora

Posty "HEHESZKI"...

...czyli najlepsze historie z kursów animatora, na przestrzeni ostatnich 5 lat! Z życia wzięte, wspomnienia Animatora :)

Na pierwszy ogień idzie Szymon Krzysiak i jego Club Dances - tańczone na biurkach w sali wykładowej dla 142 osób. Będzie też o Panu Sylwku.


To było przeżycie. Warszawa 2011 lub 2012 - zima. Przychodzimy na godzinę przed szkoleniem na salę, gdzie odbędzie się kurs. A tutaj miła niespodzianka. Sala nie przygotowana do szkolenia - 300 ławek z krzesełkami. Nagle wchodzi Pan Sylwek - ochroniarz i ze stoickim spokojem mówi: "Musicie sobie wynieść te ławeczki kochani, bo ja mam grupę inwalidzką i łupie mnie w kościach". Szymon wpada w panikę... Ale niczym Perfekcyjna Pani Domu, zabiera się do porządkowania sali. Godzina 8:45 - kończy pracę. Mamy 15 minut na wniesienie sprzętu i rozpoczęcie kursu. Na salę raz po raz wchodzą kolejne osoby: 10, 20, 50, 90, 100, w finale przybyło 142 osoby. Wrażenie niezapomniane, sala naładowana energią. Tance odbywały się na biurkach, żeby każdy mógł zobaczyć choreografie. Raz po raz, biurka rozsuwały się, Szymon zostawał w rozkroku i panicznym strachu  Ale najlepsze po szkoleniu. Na sali zostało około 300 baloników, po warsztatach modelowania balonów. Wchodzi Pan Sylwek i mówi: "Kochani zapakujcie mi to na recepcję wszystko, wezmę wnuczce". I tym sposobem na recepcji znalazło się 7 worów z balonami. Ale największym sukcesem tego szkolenia było to, że do dzisiaj wielu z uczestników współpracuje z Nami, a niektórzy zaliczyli 4 sezony pracując jako animator za granicą. To jest to co nas podnieca w tej pracy. #animator #love #job

Wpisz komentarz

Pole "Imię" musi być uzupełnione

Podaj prawidłowy adres e-mail

Loading...

Twój komentarz oczekuje na moderacje. O zmianach zostaniesz powiadomiony mailowo.

Komentarze (0)

{{comment.name}} •

polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

zobacz politykę prywatności