A teraz kilka odpowiedzi na pytania, które często do nas spływają?
16522763 1610275829002260 2118751859 n

A teraz kilka odpowiedzi na pytania, które często do nas spływają?

Czy farby się zmywają z twarzy?

Tak w innym wypadku zostawialibyśmy efekt  WOW na całe życie. A chyba żadne z rodziców nie chce aby jego dziecko w ciągu kilku minut zamieniło się na całe życie w lalke z Monster High czy Mistrza Jode.

Ile należy poświęcić czasu jendeu dziecku w trakcie malowania twarzy?

Optymalnie byłoby poświęcić ok 2-3 minuty. Jeśli prowadzimy urodziny dla grupy 10 osobowej, to w przypadku przeznaczenia większej ilóści czasu, połowa urodzin będzie oparta na malowania twarzy. Lub gdy w kolejne czeka 20 osób, to również nie możemy rozciągać tego procesu w czasie

Czy lepiej maluje się kredkami czy farbami?

Każdy animator ma swoją technikę malowania twarzy. My rekomendujemy farbki, gdyż zostawiają najlepszy efekt, zaś w przypadku kredek dzieciaki narzekają że w momencie malowania zostaje naciągnięta skóra.

Co się stanie jak pomaluje dziecku usta?

W przypadku pomalowania ust czy innej drażliwej częsci ciała, farby nie powodują żadnego efektu ubocznego, ale mogą nie być smaczne;)

Co robić kiedy dziecko podaltuje i dopytuje, czy mam dalej „dobry makijaż“

W tym wypadku zawsze podreślamy że jest o n nienaganny. Jeśli zdeydujemy się na korektę jednemu dziecku, to każde nastęone będzie oczekiwało drobnych poprawek, a na to mamy niewiele czasu.

Ile to kosztuje?

Warto zainwestować w dobře jakościowo produkty do malowania twarzy. Zapewnią one oczekiwany efekt, będą się podobać i są bezpieczne. 

Jakie farby sprawdzają się najlepiej? 

My polecamy farby snazaroo – które wg nas mają najlepszą proporcję jakości do ceny. Są bezpieczne, dają piękny efekt i wystarczają na dłuuugo. W sklepie animatora znajdziecie je w pełnej paleci barw www.sklepanimatora.pl 

Jakie kolory podstawowe muszę mieć?

W związku z tym, że farby do malowania twarzy posiadają efekt palety tzn łączą się ze sobą tworząc nowe barwy na pewno warto wyposażyć się w podstawowe kolory: czerwony, żółty, niebieski, biały i czarny i następnie mieszając je ze sobą uzyskiwać nowe kolory np. czerwony + żółty = pomarańczowy. Jednak biorąc pod uwagę najczęstrze upodobania chłopców (spiderman, batman, tygrysek) i dziewczynek (księżniczka, motyl) warto dobrać do nich odpowiednie barwy

Co zrobić kiedy dziecko nie chce makijażu?

W tym wypadku mamy dwie opcje. Alterantywą jest tatuaż na ręce, lub nodze, zaś dla największych przeciwników malowania twarzy zgodzienie się z ich decyzją. Pamiętaj aby nie zmuszać dzieci do face paintingu. Często jednak zdarza się że marzeniem rodziców jest aby ich pociecha miała zanzacozne malowidła na twarzy i usilnie do tego dążą, nawet przytrzymując twarz dziecka. Niestety w tym wypadku wykonujemy kilka prostých krsek na twarzy, a nie tworzymy skompikowanych malowideł. Ulżymy zarówno sobie, jak i dziecku, a przede wszystkim zadowolimy rodzica.

Co trzeba zrobić aby przełamać się do malowania twarzy?

Na początku zacznij od rysowania pędzlem na kartce prostých wzorów. Następnie zaangażuj bliską Ci osobę: mama, tata, narzeczony/a, chłopak, dziewczyna, itp. To na nich możesz trochę poeksperymentować. Pamiętaj aby nauczyć się tworzyć zarówno makijaże dla chłopców i dziewcząt. Kiedy już dojdziesz do wprawy, zaczniesz swoją przygodę. Pierwsze 10 twarzy będzie  ogromnym wyzwaniem , ale każda kolejna będzie stawała się codziennością.

Wpisz komentarz

Pole "Imię" musi być uzupełnione

Podaj prawidłowy adres e-mail

Loading...

Twój komentarz oczekuje na moderacje. O zmianach zostaniesz powiadomiony mailowo.

Komentarze (0)

{{comment.name}} •

polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

zobacz politykę prywatności